به همین سادگی مبلمانتان را تمیز نگه دارید.

به همین سادگی مبلمانتان را تمیز نگه دارید.

از آنجا که مبلمان مدرن و امروزی قیمت قابل توجه ای دارند اکثر خانواده ها در مراقبت ونگه داری از آن حساسیت زیادی به خرج می دهند تا آسیبی به آنها وارد نشود.
اما نظافت و شست وشوی هر مبلی با توجه به جنس خاص پارچه آن مبل نیازمند به دانستن و رعایت نکاتی است تا در عین تمیز کردن مبل آسیبی به آن نرسد.
اگر به این موضوع علاقه مندید و قصد نظافت مبلمانتان را دارید و به دنبال راهکار مناسبی هستید حتما این مطلب را بخوانید:مناسب ترین وبهترین روش برای شست وشوی مبلمان پارچه ای

مناسب ترین وبهترین روش برای شست وشوی مبلمان پارچه ای استفاده از شامپو فرش است .برای این کار ابتدا در یک ظرف مقداری شامپو فرش ریخته و پس از آن با یک پارچه نرم و مقاوم مبلمان رو شست وشو دهید.
البته این نکته رو فراموش نکنید که پس از استفاده از شامپو فرش چون مبل دیگر آب کشی نمی شود این محصول در آن باقی می ماند و به مرور زمان خشک می شود که این امر سبب پخش شدن ذرات آلودگی در سطح مبل می شود.
بنابراین بعد از شامپو کردن مبلهایتان بهتر است که با جاروبرقی یا بخارشور ذرات آلوده روی آن را از بین ببرید.
برای تمییز کردن قسمت های چوبی مبل هم بهتر است که از پارچه خشک یا پارافین استفاده کنید؛ اما در زمان اسفاده از پارافین دقت کنید که پارچه به پارافین آغشته نشود.

یکی از راهکارهای مناسب برای شستو شوی مبلمان استفاده از بخارشور است.

البته باید میزان و شدت بخار مناسب وبه اندازه باشد. بخار تولید شده از دستگاه بخارشور به وسیله مقدار اندکی آب تولید می شود که همین حجم اندک موجب رطوبت کم می شود و بخار با حرارت بسیار بالا به درون درزها و سطوح نفوذ می کند و در نهایت سبب تمیزی آنها می شود.
شست وشوی مبلمان

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب