از چیدمان تکراری خانه‌ام خسته شده‌ام!


تابه حال توجه كرده ايد كه فضای داخلی خانه و نحوه چيدمان اسباب و اثاثيه منزل ارتباط مستقيمی با افزايش انرژی شما در بدو ورود به منزل دارد؟


به عقيده طراحان داخلی يكی از مهمترين عواملی كه موجب تشديد نگرانی و پريشانی حال فرد، پس از گذران يك روز كاری می شود، حضور در فضايی است كه هيچ گونه هماهنگی در نوع چيدمان و رنگ آميزی آن ديده نمی شود.

سبک تلفیقی دکوراسیون

سبک تلفیقی به دلیل ماهیتش تعریف روشن و مشخصی ندارد. اما  شاید بتوان گفت که ترکیب ماهرانه انواع سبک های دکوراسیونی با یکدیگر، جامع ترین تعریف سبک تلفیقی است.

این سبک مانند سبک‌ مدرن، روستیک و یا کلاسیک به سرعت قابل تشخیص نیست.ولی در عوض آن ،فضای داخلی کاملا منحصر به فردی را  ایجاد می کند که تماما متعلق به شخص مالک است و کس دیگری نمی توان ادعایی بر آن داشته باشد، چرا که تماما با سلیقه خود مالک به وجود آمده است.

میز مخصوص مبل

میز های مخصوص مبل یک نمای چند بعدی را به اتاق نشیمن شما می‌دهند، زیرا که به وسیله کاربردی بودن و مد روز بودن کمک به تسهیل ظاهر کلی خانه و حس خانه می شوند. این میز ها میتوانند بسیار زینت بخش باشند در عین حال که مکانی برای نگهداری وسایل را فراهم می‌کنند یا اینکه استفاده بهینه از فضای خالی بین پشت مبل و دیوار را پر میکنند. از نکته های زیر برای خریدن بهترین میز برای خانه تان استفاده کنید.

مبل چرم و پارچه ایخرید مبل انتخاب بزرگی ست. مبل نقطه مرکزی هر خانه است که اعضای خانواده و دوستان در آنجا گرد هم می آیند. پس باید به دنبال مبلی راحت و شیک و با سلیقه باشید که متناسب با فضای داخلی خانه تان باشد. اما با وجود مدل های مختلف در بازار، قدرت انتخاب کمتر و گیج کننده تر می شود. و معمولا بین مبل پارچه ای و چرمی دچار سردرگمی می‌شوند.
حالا زمان پایان دادن به این دو راهی به فرا رسیده است. در اینجا قسمتی از نقاط مثبت و منفی هر دو را با هم مقایسه می کنیم.

صفحه1 از3

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب