مبلمان‌ رسمی در دکوراسيون اتاق رياست

مبلمان‌ رسمی در دکوراسيون اتاق رياست

اتاق رياست نسبت به ساير قسمت های اداره دارای اهميت بسزايی است و رسمی ترين نوع مبلمان در اين بخش قرار می گيرد. دفتر کارفرما مکانی است که سازنده ترين عنصر يک محيط کار در آن قرار دارد و مدير بيشترين زمان خود را صرف افزايش عملکرد می کند بنابراين ايجاد محيطی آرام و زيبا از عواملی است که بايد در طراحی دکوراسيون اتاق کار مديران به آن توجه شود.

در طراحی اتاق مديران آن چه بسيار اهميت دارد نور و روشنايی موجود در اين اتاق است ميز رياست دقيقا در جايی قرار می گيرد که بيشترين نور در آن منعکس شود و به هنگام ورود مشتريان و کارکنان به اتاق مدير آن چه بيشتر از همه به چشم می آيد ميز کار مدير است.اولين برداشتی که از اتاق کارفرما در ذهن خطور می کند دارای اهميت زيادی است که با طراحی مناسب می تواند ميزان صلابت يک مدير و به وجود آمدن اطمينان را در مشتری ايجاد کند.

دکوراسيون ساده اتاق مديريت

در دکوراسيون اين اتاق آن چه بيشتر از هر چيزی توجه را جلب می کند طراحی ساده اما زيبايی است که برای يک اتاق مديريتی استفاده شده است. استفاده از ميز و کمد طراحی شده با چوب که به دفتر کار رسميت می دهد. استفاده از صندلی مناسب با ميز و کمد نيز از ديگر مواردی است که به آن می توان اشاره کرد. در طراحی اين دفتر کار يک همبستگی و يکنواختی در ترکيب مبلمان و نور وجود دارد. 

دکوراسيون اتاق مديريت با مبلمان چرم

اين دفترکاربسيار شيک و چشم گير می باشد. در طراحی ديوارپوش استفاده از رنگ خنثی سياه و طرح هايی که درون آن سفيد وجود دارد بسيار همگون است. لوازم به گونه بسيار حرفه ای و خاص انتخاب شده اند.صندلی چرمی که در عين زيبايی و راحتی در کنار کنسول سياه انتخاب شده است ترکيب زيبايی را در اين دفتر کار ايجاد کرده است. استفاده از آباژور که در پشت صندلی رياست قرار دارد نور مورد نياز برای اين چنين اتاقی را فراهم می کند. رنگ انتخاب شده در اين طراحی نيز سمبل قدرت می باشد.

دکوراسيون اتاق رياست

دراين اتاق مديريت رنگ سياه برای ديوار ها و کف پوش و صندلی ها انتخاب شده است. رنگ سياه از رنگ های خنثی است که قابليت ترکيب بالايی دارد همان طور که می بينيد رنگ خاکستری کف پوش در اين جا با چوب که نماد طبيعت است استفاده شده است.اين دکوراسيون به دليل ترکيب فوق العاده ای که دارد بسيار خاص است. وجود شيشه سراسری از ويژگی هايی است که سبب دلباز شدن اين دفتر شده است .وجود کتابخانه در پشت صندلی مديريت جلوه خاصی به اين دفتر داده است. طراحی زيبا و شيک و کم هزينه که به دل می نشيند.

دکوراسيون اتاق رياست با فضای کوچک

در طراحی دکوراسيون اين اتاق از چوب استفاده شده است که به دليل کوچکی فضا رنگ روشنی که برای چوب در نظر گرفته شده فضا را بزرگتر و گرمتر نشان می دهد. تابلو هایی که بر روی ديوار تعبيه شده است منظره ای بسيار جذاب را در کنار نور پردازی مناسب آن فراهم کرده است. استفاده از رنگ تيره تر برای پارکت به دليل ايجاد سايه روشن درون اين دفتر کار و به دليل رفت و آمد زياد مناسب می باشد. اين اتاق نيز از سادگی در کنار شيک بودن برخوردار است.

مبلمان رسمی 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب