چگونه می توان با توجه به اهمیت راهرو و تزیین آن دکوراسیون زیبایی برای خانه خود طراحی کنیم؟

چگونه می توان با توجه به اهمیت راهرو و تزیین آن دکوراسیون زیبایی برای خانه خود طراحی کنیم؟

یکی از قسمت های خانه راهروی خانه است که در ابتدای ورود به خانه قرار دارد. به همین دلیل یکی از قسمت های شلوغ خانه به حساب می آید. البته بیشتر کسانی که به فکر تغییر و تزیین دکوراسیون داخلی خود هستند به علت بی توجهی به اهمیت راهرو در زیبایی دکوراسیون و نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه راهرو را ساده تزیین می کنند. اما به خاطر اینکه به هنگام ورود به خانه راهرو اولین قمستی است که به آن وارد می شوید و دیده می شود ناچارید که به آن اهمیت دهید و در تزیین دکوراسیون آن وقت ودقت کافی بگذارید. اما نکاتی را که باید در تزیین دکوراسیون راهرو رعایت کنید ما در ابتدای این مقاله به صورت فهرستی برای شما بیان می کنیم و در ادامه ی آن به صورت مفصل به توضیح آن می پردازیم.

1-از وسایل تزیینی زیادی که باعث شلوغی راهرو می شود استفاده نکنید.

2-برای طراحی دیوار،کف و فرش راهروها بیشتر وقت بگذارید و از طرح های زیبا استفاده کنید که برای این کار به عنوان مثال می توان از قاب عکس های زیبا و شلف دیواری و گل های زیبا استفده کنید که این کار به دکوراسیون مسیر عبوری شما جذابیت و شخصیت خاصی می دهد.

دکوراسیون راهرو

چگونه دکوراسیونی زیبا برای راهروی خانه ی خود طراحی کنیم؟

همه ی کسانی که به دنبال دکوراسیونی زیبا برای خانه ی خود هستند به دنبال طراحی شیک وزیبا برای همه ی قسمت های خانه ی خود هستند. البته برای طراحی دکوراسیون راهرو باید در ابتدا با اصول طراحی آن آشنا باشید تا در صورت استفاده از وسایل تزیینی باعث شلوغی آن نشوید بلکه یک محیط زیبا و خاص را بسازید. در قدم اول میتوانید با استفاده از نصب کردن تابلوهای مفهومی و هنری بر روی دیوار مسیر ورودی خانه ی خود را شیک و زیبا طراحی کنید. البته باید در انتخاب تابلوها دقت کنید به عنوان مثال می توانید از تابلوهای چاپی و نقاشی استفاده کنید همچنین می توانید رنگی متفاوت با رنگ دیوار انتخاب کنید تا بیشتر جلب توجه کند و فضای زیباتری را درست کنید. نکته ی دیگر در زیباسازی دکوراسیون و فضای خانه استفده از کاغذ دیواری در همه ی قسمت های خانه به خصوص راهروی خانه است. با استفاده از کاغذ دیواری های جذاب و رنگی و طرح دار (طرح گلی) می توانید راهروی خانه ی خود را از یک فضای خسته کننده و بی روح به محیطی جذاب و دلنشینی تبدیل کنید. از آنجا که نورپردازی و استفاده از لوسترها ی شیک میتواند فضای اتاق و پذیرایی را به سبک مطلوبی دلنشین وزیبا کند همچنین در زیباسازی فضای راهرو هم نقش بسزایی دارد و با استفاده از لوسترهای متناسب با این قسمت می توانید علاوه بر نورپردازی و زیباسازی دکوراسیون راهرو طراحی هایی خاصی که بر روی دیوار انجام دادید را به خوبی نمایش دهید. علاوه بر این کارها می توانید به جای استفاده از چوب، فرش و موکت در راهروی خانه از کاشی وسرامیک های با طراحی های مدرن و کلاسیک استفاده کنید تا علاوه بر کم هزینه بودن،  دائمی می باشند ونسبت به چوب و قالیچه های گران تاثیر بیشتری در زیبا سازی دکوراسیون و فضای آن را دارد که در این صورت علاوه بر شکل و ظاهر کاشی و سرامیک، نوع چیدمان و خلاقیت در سبک چیدمان آن می تواند در زیباسازی محیط راهرو تاثیرگذار باشد.

راه پله

اتاق نشیمن

کف راهرو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب