چرا مبلی ها ؟

 

اين سايت داراي اطلاعات کاملي درباره شرکت هاي فعال در زمينه صنعت مبلمان و داراي مطالب مفيد در زمينه طراحي داخلي و اخبار مرتبط مي باشد.

 

این وب سایت پل ارتباطی بین کسب و کارهای صنعت مبلمان و مشتریان آنها می باشد. هدف وب سایت، فراهم آوردن امکان معرفی محصولات تولیدی فروشگاه ها و ارتباط دوطرفه با مشتریان و ایجاد بستر نوین تبلیغات در دنیای اینترنت است٬ و این امکان را به آگهی دهندگان خود می دهد تا با هر بودجه ای٬ به صورت هدفمند٬ و به صورتی ساده و آسان کمپین تبلیغات خود را ایجاد کنند و سهم خود را از دنیای بزرگ اینترنت به دست آورند . هدف وب سایت مبلی ها کمک به کسب و کارهای بزرگ (برندها) و کسب و کارهای نوپا است. که بتوانند با استفاده از ابزار هایی که در وب سایت در اختیارشان قرار میگیرد٬ تبلیغات اینترنتی خود را مدیریت٬ بررسی و تحلیل کنند.

هدفمندی در وب سایت مبلی ها

وب سایت مبلی ها با توجه به بررسی کارشناسان گروه به صورت کاملا تخصصی در زمینه طراحی داخلی ساختمان و صنعت مبلمان فعالیت داشته و با توجه به این موضوع بازدید کننده های وب سایت در این سایت دقیقا به اهداف خود رسیده و آن را به دست می آورند.

پوشش های خبری در رسانه ها
وب سایت مبلی ها با توجه به فعالیت های خود در سایت های مرتبط با حوزه کاری (طراحی داخلی و صنعت مبلمان) دارای تبلیغات می باشد.


عضویت و استفاده از وب سایت مبلی ها
آگهی دهندگان می توانند با ساخت کمپین تبلیغاتی در وب سایت مبلی ها به مدیریت تبلیغات اینترنتی خود بپردازند.


فرم عضویت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرنامه

ارسال آخرین اخبار صنعت مبلمان و طرح های جدید به ایمیل شما

ارتباط با ما

با ما ارتباط برقرار کنید

 تلفن:          01135750095
                 
موبایل:     09101001748 - فلاح

آدرس: مازندران - بابلسر - بهنمیر

تمامی حقوق این سایت محفوظ و در اختیار تیم برنامه نویسی مبلی ها می باشد و هر گونه کپی برداری مطالب ممنوع است.

طراحی و اجرا: نیشا وب